אמנת שירות- אתר פרגולות

אמנת השירות שלנו

מעוניינים בפרגולה?

פנו אלינו לקבלת הצעות מחיר מקבלני פרגולות מומלצים

פורטל פרגולות מגיש לגולשים אינפורמציה רחבה בכל נושא הפרגולות.

לפורטל אינדקס מפולח המציג מתקיני פרגולות וספקי פרגולות ברחבי הארץ, כתבות ומדריכים הבאים להציג את האינפורמציה הרחבה ביותר הקיימת ברשת בשפה העברית. בפורטל כתבות מגזין, מדריכים כתובים ומדריכי וידיאו, טיפים והצעות למקור הבעיה.

התוכן באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי אלא אך ורק מרכז דעות, הצעות, טיפים , רעיונות וקישורים לבעלי מקצוע וחומרים המצויים ברשת.
 

מחירונים- בפורטל פרגולות מחירונים מפורטים לקנייה והתקנת פרגולות. המחירים המוצגים הינם מחירים ממוצעים לשירותים המופיעים והבאים לתת אינדיקציה למחיר שתידרשו לשלם. נתקלתם במחיר נמוך מאד או גבוה מאד מזה המופיע באתר, נשמח אם תיידעו אותנו.

 

אמינות ומקצועיות- פורטל פרגולה אינו מספק שירותי התקנות פרגולה, אלא אך ורק מקשר בין הצרכנים לבעלי המקצוע. פורטל פרגולות מקפיד להציג באינדקס האתר בעלי מקצוע מורשים . בעלי מקצוע שלא עומדים בתנאי הסף שלנו וכן בעלי מקצוע שיתקבלו עליהם תלונות גבוהות מהממוצע יוסרו מהאתר. פורטל פרגולות אינו מתחייב על אופן השירות, רמת השירות או מחיר השירות של בעלי המקצוע המופיעים באינדקס אלא אך ורק מציג אינדקס עדכני של  ופורצים מורשים.


ספרו לנו- מערכת פרגולות עובדת עבורכם. נהניתם משירות של אחד מהמקצוענים שלנו-ספרו לנו. לא נהניתם- ספרו לכולם. אנו מאפשרים ומעודדים אתכם הצרכנים להגיב על כל פעולה שהזמנתם מהאתר דרך מערכת התגובות השקופה שלנו באמצעות אתר פייסבוק או באמצעות מייל למערכת האתר.  מצדנו אנו מתחייבים לא "לייפות תקלות" ולנהוג בשקיפות מלאה מול כל משתמשי האתר.

 

ליצירת קשר עימנו אנא פנו בטופס הצור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם,

צוות האתר. 

חיפושים פופולאריים: בניית פרגולה

מחירוני פרגולה מומלצים

סרטי הדרכה לבניית פרגולות

מעוניינים בהתקנת פרגולה? פנו אלינו וקבלו הצעות משתלמות